• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Avene – Cold Cream Stick për buzët

1 000,00 Lekë
950,00 LekëRuaj 5%

COLD CREAM ,STICK PER BUZET

Sasia

Avene Cold Cream balsam për buzë ristrukturon, ushqen, qetëson, zbut dhe mbron për një kohë të gjatë buzët e cara dhe të dëmtuara, nga sulmet klimaterike ose mjekësore.

Lehtësisht i parfumuar, siguron një komfort që zgjat. 

  • Ushqyes dhe mbrojtës: falë përqëndrimit të lartë të Cold Cream
  • Qetësues: falë përmbajtjes të Ujit Termal Avene
  • Rigjenerues: falë prezencës së sucralfate.
100 Artikuj