• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Holle – Çaj organik për fëmijë (Organic Tea for Kids)

550,00 Lekë
522,50 LekëRuaj 5%

HOLLE ORGANIK TEA 

Sasia

Bimët e përzgjedhura me kujdes kanë një efekt relaksues dhe qetësues dhe çaji ka një shije të këndshme.

Fëmijët më të rritur mund ta përdorin gjithashtu Holle Organic Baby Tea. Të gjithë përbërësit janë agrikulturë organike .

100 Artikuj