Koncentrati bazohet ne teorin KRIOLIPOLIZES duke larguar celulitin ekzistues dhe tonifikuar lekuren.Largon yndyren e depozituar dhe pengon depozitimin e tyre ne shtresat poshte lekures.Lekura mbetet e bute dhe e hidratuar .

PERDORIMI:

Aplikojeni ne mengjes dhe ne darke duke masazhuar zonen problematike

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.