BioNike Defence Deo

Si të përdorni:

Vendoseni në sqetullat e pastruara dhe të thata.

Komponentët:

Hidroklorur alumini: vepron sipërfaqësisht në nivelin e kanaleve sekretuese të gjëndrave të djersës si rregullator i djersitjes.

Ricinoleate zinku: çaktivizon molekulat përgjegjëse për erën e keqe duke i thithur ato.

Citrate trietil: pengon aktivitetin e enzimave bakteriale përgjegjëse për degradimin e djersës dhe formimin e aromave të pakëndshme.

Vitamina E: antioksidant, kontribuon në veprimin deodorant.

Panthenol dhe Allantoin: kryejnë një veprim qetësues dhe mbrojtës.

Amidoni i misrit dhe talku: zvogëlojnë lagështinë sipërfaqësore të lëkurës, parandalojnë macerimin, duke kontribuar në veprimin deodorant dhe duke e lënë lëkurën të thatë këndshëm.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.