Si të përdoret

Vendoseni produktin në sqetullat e pastruara dhe të thata.

Përbërësit

-Hidroklorid aluminiumi (jo i mikronizuar): Vepron sipërfaqësisht në nivelin e kanaleve sekretuese të gjëndrave të djersës si rregullator i djersitjes.

-Vitamina E Antioksidant, kontribuon në veprimin deodorant.

-Derivat i barit të limonit: Në gjendje të neutralizojë aromat e këqija.

-Panthenol dhe Allantoin: veprim qetësues dhe rikuperues.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.