BioNike Defence Deo Sensitive

Bionike Defense Deo Senstitive Roll-On ndihmon në normalizimin e djersitjes intensive, duke respektuar ekuilibrin fiziologjik të lëkurës. E pasur me panthenol dhe Vitaminë E, mbron lëkurën e ndjeshme nga skuqja dhe radikalet e lira. Testuar dermatologjikisht dhe hipoalergjikisht, mund të përdoret edhe pas heqjes së qimeve.

99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.