Lycia Anti Odorante Fresh Therapy

Deodorant me një formulë inovative, me mikrokapsula të çlirimit gradual, i cili në mënyrë efektive parandalon dhe kundërvepron ndjesinë e mbinxehjes së sqetullës, në momente veçanërisht intensive dhe stresuese, duke e mbajtur lëkurën gjithmonë të freskët dhe të thatë në çdo situatë.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.