Lycia Anti Odorante Pure Talc 

Falë Sistemit ekskluziv Lycia Anti-Erë, me mikro-sfungjer thithës, eliminon aromat e këqija dhe rregullon djersitjen për 48 orë.

Aroma e saj delikate e talkut ju mbështjell dhe ju shoqëron deri në mbrëmje.

Pa alkool dhe ngjyra.

Testuar dermatologjikisht.

Gjithashtu ideal pas heqjes së qimeve

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.