Vendosni këtë Deodorant 24H Protection Man në një lëkurë të pastër dhe të thatë, në mëngjes dhe në çdo kohë të ditës.

Përbërja deodorante Nuxe Men Protection 24H Roll-on Mbrojtje deodorante 24h, pa kripë alumini. Ka veti deodorante (Sage) dhe nuk lë gjurmë të bardha në lëkurë (Powder Misri). Pa kripëra alumini. Alkool falas.

98 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.