Vichy deodorant anti-perspirant 48H Roll-on përmban:

  •  Oligo-Zink, reduktues i ndjeshmёrisё.
  • Jep njё ndjesi tё menjёhershme freskie.
  • redukton djersitjen dhe heq aromën, për 48 orë.

I pershtatshem per Lёkurё sensibёl.

10 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.