Pёr tё gjithё tipet e lёkurёs qё djersisin shumё – gra qё vuajnё  nga njё djersitje e tepёrt dhe qё s′kanё shumё besim nё produktet relative qё tregtohen nё treg. Pёrmban kripёra tё aluminit, efikasitet anti-lagёshti dhe anti-aromë .

Efikasiste per 48h

10 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.