Subcategories

  Filtrat aktiv

  Availability: 100 In Stock

  Sanavita Gola Spraj është një suplement ushqimor në formë spraji që përmban Propolis Greit, Aloe, Altea dhe vajra esenciale të Portokallit, Eukaliptit dhe Mentes. Lehtëson dhimbjen e fytit dhe irritimin. Aloe dhe Malva ndihmojnë në mirëqënien e fytit ndërsa vaji esencial i Eukaliptit ka efekt balsamik (zbutës). Është i përshtatshëm për të rritur dhe fëmijë mbi 6 vjeç.

  Availability: 99 In Stock

  Propolink është një suplement ushqimor me Propolis, Timus dhe Vitaminë C që përdoret për të qetësuar fytin e acaruar dhe ruajtur higjenën e përshtatshme të gojës. Ekstrakti i Timusit lehtëson kollën dhe sekrecionet. Propolisi ka veti antiseptike dhe lufton bakteret e dëmshme. Mjalti ka efekt qetësues dhe zbutës për kollën. Vitamina C stimulon përgjigjen imunitare të organizmit.

  Availability: 98 In Stock

  Klorheksidine 0.12% / Benzidamine 0.15%

  Kloroben është një spraj shumë efektiv me shije menteje të freskët që qetëson menjëhërë dhimbjen e fytit, parandalon dhe trajton infeksionin e mishrave të dhëmbëve. Përshpejton shërimin e plagëve kirurgjikale në gojë.

  Product added to compare.