• -5%
    Holle – Musli Organik me Fruta (10m+) Holle - 1

Përgatitje e shpejtë dhe e thjeshtë, nuk kërkohet zierje. Mund të përgatitet si pure qumështi duke përdorur formulë për foshnje ose qumësht të plotë. Përdorni ujë për përgatitjen e një musli pa qumësht që kur filloni të shkëputeni nga gjiri, ose përzieni me fruta si pjesë e një diete të përzier për shkëputjen e gjirit.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.