Kokrrat e përdorura në qullët Holle zgjidhen me kujdes dhe zhbllokohen butësisht me nxehtësi dhe lagështirë, të gatshme për trupin në rritje të foshnjës tuaj. Duke përdorur kokërr integrale, shumica e lëndëve ushqyese ruhen duke siguruar një themel të vlefshëm për një dietë të plotë, veçanërisht tek foshnjat dhe fëmijët e vegjël. Qullët Holle ofrojnë variacione të ndryshme në përgatitjet për dieta të ndryshme.

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.