Perberesit e kesaj pureje ndikojne ne forcimin e kockave, ne daljen e flokeve, ne forcimin e thonjve dhe ne mbajtjen e  lekures se bute e te shendetshme. Mund te pregatitet me qumeshtin e nenes, me formulen e qumeshtit te femijes apo edhe me uje. Kjo pure nuk permban gluten, qumesht, kripe dhe sheqer.

2 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.