• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Produkti:

*moisturizes dhe ushqen lëkurën

*lë lëkurën të butë

*rigjenerohet

*nuk lë një film të yndyrshëm

Si te perdorni:

Vendosni kremin në duar sipas nevojës dhe masazhojeni derisa kremi të thithet.

3337872412684
100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.