• -10%
    BioNike - Procutase+ BioNike - 1

BioNike Procutase+

Në sajë të këtyre vetive ai mund të përdoret gjithashtu si një ndihmës në të gjitha dëmtimet e lëkurës në të cilat është e nevojshme të lehtësohet procesi i riparimit të indeve, të tilla si plagë, ulçera, djegie dhe djegie, eksororime dhe gërryerje. Falë tolerancës së saj të lartë dhe biokompatibilitetit, tregohet gjithashtu për trajtime të zgjatura dhe në të gjitha ato raste kur trajtimi me produkte citotoksike nuk është i dëshiruar ose nuk mundet.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

3 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.