Shurupi i kollës BRONCHOSTOP përmban etanol, saharozë, 4-hidroksibenzoat metil dhe 4-hidroksibenzoat propil. Mos merrni shurup kollë BRONCHOSTOP nëse jeni alergjik ndaj trumzës, marshmallow, një anëtari tjetër të familjes së nenexhikut ose ndonjë prej përbërësve të tjerë të këtij produkti medicinal

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.