Vermox

EFEKTET ANESORE

 • Lëkura e skuqjes arnohet nga alergjia
 • Skuqjet e lëkurës
 • Diarre
 • Dhimbje barku
 • Siklet në bark
 • Gazrat e stomakut

SI TE PERDORET? 

Dozimi bazohet në gjendjen tuaj. Shkundeni mire para perdorimit. Ju nuk duhet te merrni Vermox gjate ngrenies. Nuk eshte e nevojeshme te ndiqni nje diete te posacme ose te merrni produkte te cilat nxisin jashteqitjen.

Vermox mund të ndërveprojë me barnat dhe produktet e mëposhtme:

 • Karbamazepinë
 • Cimetidine
 • Fenitoina

Mbindjeshmëria ndaj Suspensionit Vermox është kundërindikacion. Për më tepër, Vermox Suspension nuk duhet të përdoret nëse keni kushtet e mëposhtme:

 • Reagimet alergjike
 • Fëmijë më pak se 2 vjeç

92 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.