• -10%
    Mustela - Hydra bebe krem fytyre Mustela - 1

Perdorimi:

Aplikohet mëngjes dhe mbrëmje mbi fytyrë të pastër pas larjes.

Mund të përdoret që nga lindja. Si produkt plotësues të tij mund të përdorni Hydra Bebe locion për trupin.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.