CURAPROX CPS 22

Versioni i zgjeruar dhe i përforcuar i furçës është krijuar për pastrimin e pajisjeve fikse ortodontike, implanteve, kurorave dhe urave. Bërthama metalike e furçës është e mbuluar me një masë plastike për të mbrojtur implantet e ndjeshme të titanit ose urat nga dëmtimi.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.