DF 845 Implant & Braces Floss

Kurorat, urat, implantet, madje edhe mbajtëset - të gjitha kanë kërkesa shumë të veçanta për pastrim. CURAPROX tani ka një pe shumë të veçantë dentare: implantet & mbajtëset e fijeve me fije fije DF 845. Pjesa e mesme me gëzof mbush hapësirën butësisht dhe pastron me shumë efikasitet - dhe është veçanërisht e lehtë për t'u përdorur: Threaders në të dy skajet e bëjnë më të lehtë për të hyrë edhe në hapësirat më të ngushta interdentale, dhe pjesa e qeth rrëshqet po aq mrekullisht përmes saj sa bën nën telat e pajisjeve ortodontike si mbajtëset. Për më tepër: Threader nuk zbutet nga pështyma, kështu që ato qëndrojnë të qëndrueshme dhe nuk fryhen. Dhe gjatë rrugës? Falë kutisë së dobishme të dhëmbëve me dhëmbë, implantet & mbajtëset DF 845 me një fije në skajet janë gjithmonë afër.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.