Bionike Defence Hair Seboregolatore Shampoo 

Pastron në mënyrë efektive lëkurën e kokës dhe flokët në prani të gjendjeve flaking dhe seborrhea. Normalizon sekretimin dhjamor duke e kthyer atë në një situatë të ekuilibruar dhe, në sajë të një agjenti specifik antifungal, ndihmon në zvogëlimin e manifestimeve që lidhen me dermatitin seborrheik dhe zbokthin vajor. Përmban parfum pa alergjen. Aplikohet ne floke dhe skalp te lagur, lihet per pak minuta e me pas shperlahet. 

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

4 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.