Në flokë të lagur, vendosni një sasi të madhe të shamponit dhe masazhoni butësisht në një shkumë. Shpëlaj Përsëriteni, duke lënë shkumën të ndezur për 2 deri në 3 minuta. Shpëlajeni tërësisht. Përdorni 2 herë në javë duke alternuar me shampon Phytopanama +.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.