Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Vichy Shampo redukton shkallën e rënies së flokëve dhe ruan densitetin e flokëve. I lë flokët të ushqyer, të rivitalizuar dhe të forcuar nga rrënja deri tek majat. Formula ushqyese e kësaj shampo është e pasur me molekulën e patentuar Aminexil dhe me vitaminat PPB5 dhe B6.

  • Riforcon dhe ushqen flokët nga rrënja deri tek majat
  • Redukton shkallën e rënies së flokëve
  • E pasuruar me uje termal

PERDORIMI:

Aplikojeni në flokë të lagur. Masazhojeni butësisht, lëreni të veprojë për pak minuta. Shpëlani flokët me ujë të bollshëm.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.