• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Një shampo që trajton dhe parandalon krizat e zbokthit në skalp sensitiv. E përshtatshme për zbokthin që ngjitet në rrënjën e flokëve dhe skalp.

Rezultatet vihen re që nga dita e parë e përdorimit – kruarjet dhe zbokthi reduktohet.

Zbokthi i dukshëm zhduket pas 2 javëve përdorim.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.