Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Vichy Dercos qetësuese është një shampo e formuluar specifikisht për flokët normale në të yndyrshme që mundëson qetësimin e kruarjes së skalpit.

Kjo shampo qetësuese nuk përmban sulfate dhe është formuluar e bazuar në kompleksin aktiv Sensirine që është i pasur me Vitaminë C dhe Pantenol. Nga aplikimi i parë, do zbusë diskomfortin dhe qetësojë kruarjet në skalp.

Pa paraben. Formulë Hipoalergjike.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.