Vendosni sasinë e duhur të shamponit në flokët e lagur. Lëreni dhe shpëlajeni tërësisht. Përsëriteni nëse është e nevojshme. Për efekt optimal, vazhdoni me produktet e kujdesit për flokët nga e njëjta seri. Kontrolloni me floktarin tuaj para përdorimit për të parë nëse ky produkt është i përshtatshëm për flokët tuaj.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.