Nga aplikimi i parë, do zbusë diskomfortin dhe qetësojë kruarjet në skalp. Pa paraben. Formulë Hipoalergjike.

Në përdorimin e parë, lëreni të qëndrojë për 2 minuta dhe më pas shpëlajeni. Shampot e mëposhtme, masazhoni dhe pije. 4 javë trajtim.

Indikacioni: Skalpët normalë deri në të thatë të prirur për zbokth.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.