Vichy Shampo redukton shkallën e rënies së flokëve dhe ruan densitetin e flokëve. I lë flokët të ushqyer, të rivitalizuar dhe të forcuar nga rrënja deri tek majat. Formula ushqyese e kësaj shampo është e pasur me molekulën e patentuar Aminexil dhe me vitaminat PPB5 dhe B6.

  • Riforcon dhe ushqen flokët nga rrënja deri tek majat
  • Redukton shkallën e rënies së flokëve
  • E pasuruar me uje termal

PERDORIMI:

Aplikojeni në flokë të lagur. Masazhojeni butësisht, lëreni të veprojë për pak minuta. Shpëlani flokët me ujë të bollshëm.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.