SENSODYNE TOOTHBRUSH 

Furçë dhëmbësh tepër të butë për dhëmbë të ndjeshëm dhe mishrat e dhëmbëve.

   Arrin qoshet e gojës tuaj.

   Mban gojën të freskët dhe të pastër.

   Me fije te buta dhe te buta te rrumbullakosura.

   Ka një qafë të hollë për qasje të lehtë.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.