• Çmim i zbritur
  • I ri

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Perdorimi

Perdoret në çdo kohë, kurdo që lëkura duhet të freskohet dhe matet.

Spërkatni llakun matës 15 cm nga fytyra juaj. Mbani gojën dhe sytë mbyllur.

Llak për kujdesin mattifikues mund të përdoret si kujdes për fytyrën brenda rutinës së kujdesit ose si pije freskuese në çdo kohë.

Mund të përdoret gjithashtu në kombinim me make-up.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.