• Çmim i zbritur
  • I ri

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Kombinohet në mënyrë të përsosur me lëkurën, zbatohet lehtë dhe ju lë të ndiheni mirë.

Përvoja e kujdesit:

14 orë mbajtje perfekte

pamje natyrale, e lumtur

errësirë ​​e mesme

për një fund të butë, delikatesisht me pluhur

Aplikacion:

Vendosni Vichy Teint Ideal në mes të fytyrës dhe përhapeni në mënyrë të barabartë në tempuj dhe bazën e qafës.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.