• Çmim i zbritur
  • I ri

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Kompleksi korrigjues i përsosjes së lëkurës: vitamina C dhe E + një agjent vitalizues për lëkurë më të bukur, ditë pas dite. Lëng i lehtë: për të rifreskuar lëkurën normale në lëkurë të kombinuar.

Uji i Burimit Termik Vichy. Paraben falas. Lëkurë e ndjeshme. Hipoalergjik.

Rezultati i përbërjes: 14 orë mbajtje perfekte. Efekt ideal i lëkurës së zhveshur. Mbulimi mesatar. Përfundimi uniform i satenit.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.