• Çmim i zbritur
  • I ri

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Shpërndani përbërjen me majë të gishtave duke përdorur lëvizje të butë zbutëse nga qendra e fytyrës tuaj jashtë. Fërkoni skajet e qafës, veshëve dhe vijës së flokëve.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.