• Çmim i zbritur
  • I ri

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Pasi të keni përdorur kujdesin e zakonshëm të bazuar në përbërje, vendosni themelin me majat e gishtave duke përdorur lëvizje zbutëse nga brenda në pjesën e jashtme. Përzieni konturet në qafë, afër veshëve dhe në majë të ballit për një rezultat natyral.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.