• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

VICHY DERMABLEND 3D (SAND 35)

3 700,00 Lekë
3 515,00 LekëRuaj 5%

DERMABLEND 3D ,PUDER KORIGJUESE NR 35

Sasia

Vichy Dermablend 3D pudër korrektuese me SPF 25 është një fondontinë e formuluar specifikisht për lëkura të yndyrshme dhe me tendencë aknesh.
Kjo fondontinë është e pasur me acid salicilik dhe eperulinë që lejojnë në reduktimin e imperfeksioneve në fytyrën tuaj. Ngjyra e saj shkrin në epidermë dhe mbulon parregullsitë duke e berë uniforme pamjen tuaj.
Tekstura e lehtë perthithet  shpejt në lëkurë.Mbulim rezisten per 16 ore

100 Artikuj