Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Me konsistencë kremoze dhe me veti mbuluese të veçanta, na siguron një pamje të mrekullueshme, të njëtrajtshme dhe mat.

Konsistenca i përshtatet të gjithë tipeve të lëkurave. Mbrojtje UV (SPF 15).

5 nuanca: Porcelan, Natyrale, Rërë, Mjaltë, Diell

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.