Avene – Couvrance Fluid foundation corrector (SPF 15)

Vendosni një krem ​​hidratues të përshtatur për llojin e lëkurës si bazë përbërëse. Hidhni një sasi të vogël të lëngut Avène Couvrance Corrective Make-up në majë të gishtave dhe aplikojeni në pika të vogla në të gjithë fytyrën tuaj. Përhapeni nga qendra jashtë.

99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.