Formula e testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmologjik në lëkurë dhe sy të ndjeshëm.

PH fiziologjik - Pa alkool - Pa ngjyrues - Pa paraben.

Udhëzimet

Vendoseni në fytyrë, sy dhe buzë me një jastëk pambuku. Pa shpëlarje.

3337872411595
100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.