VICHY DERMABLEND (NUDE 25)

Pёr lёkurё tё ndjeshme , ngjyrё jo uniforme, rrathё tё  zinj dhe skuqje tё lёkurёs sё fytyrёs.Mbulim rezistent  prej 16 orёsh.

PERDORIMI:

Pastrohet lёkura shumё mirё dhe aplikohet mbi tё kremi i ditёs para aplikimit tё korrektorit.

Depozitohet njё sasi e vogёl krem pudre mbi kurrizin e dorёs dhe nxehet pёrmbajtja e saj duke kryer lёvizje tё  vogla rrethore me majat e gishtёrinjve.

Shpёrndahet lehtё  me lёvizje nga brenda –jashtё  pёr njё shpёrndarje uniforme dhe tё shpejtё  tё produktit nё gjithё fytyrё

Pёrhapet me butёsi nga brenda-jashtё 

10 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.