• -10%
    Vichy- IDEALIA FLUIDE TEINT 45 Vichy - 1

Vichy IDEALIA FLUIDE TEINT 45

Kompleksi korrigjues i përsosjes së lëkurës: vitamina C dhe E + një agjent vitalizues për lëkurë më të bukur, ditë pas dite. Lëng i lehtë: për të rifreskuar lëkurën normale në lëkurë të kombinuar.

Uji i Burimit Termik Vichy. Paraben falas. Lëkurë e ndjeshme. Hipoalergjik.

Rezultati i përbërjes: 14 orë mbajtje perfekte. Efekt ideal i lëkurës së zhveshur. Mbulimi mesatar. Përfundimi uniform i satenit.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.