• -10%
    VICHY LIFTACTIV FLEXITEINT (NUDE 25) Vichy - 1

VICHY LIFTACTIV FLEXITEINT

Pasi të keni përdorur kujdesin e zakonshëm të bazuar në përbërje, vendosni themelin me majat e gishtave duke përdorur lëvizje zbutëse nga brenda në pjesën e jashtme. Përzieni konturet në qafë, afër veshëve dhe në majë të ballit për një rezultat natyral.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.