• -10%
    VICHY LIFTACTIV FLEXITEINT (OPAL15) Vichy - 1

Shpërndani përbërjen me majë të gishtave duke përdorur lëvizje të butë zbutëse nga qendra e fytyrës tuaj jashtë. Fërkoni skajet e qafës, veshëve dhe vijës së flokëve.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.