VICHY Normaderm Phytosolution

Krem  hidratues ditor me veprim të dyfishtë:

  • lufton imperfeksionet 
  • hidraton lëkurën për 24 orë. 

Rezultati eshte nje lekure e hidratuar ,me pore me pak te dukshme dhe me pak shkelqim.

Përmban përbërës dermatologjik me origjinë natyrale përfshirë acidin salicilik që eksfolion, acid hialuronik me veprim hidratues, probiotikë dhe ujë termal Vichy. I pasur me 15 minerale  që nxisin mbrojtjen e lëkurës.

PERDORIMI

 Aplikohet në mëngjes dhe në mbremje në lëkurë të pastër, duke evituar zonën rreth syve.Perdoret si baze make-up.

99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.