Sensi Baume është i përbërë nga Uji Termik Spa shumë ngushëllues Vichy, lëkurë që rregullon kalciumin dhe një film mbrojtës "me efekt fashë" që mbron lëkurën nga djegia e rrojes dhe acarimi. Me strukturën e saj jo të yndyrshme, jo ngjitëse dhe ndjesinë e këndshme të lëngut, ajo forcon lëkurën të rruhet pas rruajtjes.

10 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.