Vichy TEINT IDEAL

Kombinohet në mënyrë të përsosur me lëkurën, zbatohet lehtë dhe ju lë të ndiheni mirë.

Përvoja e kujdesit:

14 orë mbajtje perfekte

pamje natyrale, e lumtur

errësirë ​​e mesme

për një fund të butë, delikatesisht me pluhur

Perdorimi: 

Vendosni Vichy Teint Ideal në mes të fytyrës dhe përhapeni në mënyrë të barabartë në tempuj dhe bazën e qafës.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.