Performanca mendore & funksioni konjitiv

Ginkgo Biloba, pema ginkgos mendohet të jetë pema më e vjetër në botë, që daton 200 milion vjet para. Ginkgo biloba kontribuon në një performancë të mirë mendore dhe në funskionin konjitiv.

Forcim imunitet

Siberian Ginseng (Eleutherococcus senticosus) është një bimë popullore e cila është përdorur në Kinë dhe Azi për rreth 2000 vjet. Ginsengu Siberian gjithashtu kontribuon në performancën mendore, sistemin konjitiv dhe në funksionimin normal të sistemit imunitar.

Udhëzime mbi përdorimin

1 deri në 2 tableta pas vaktit tuaj kryesor. Mund të përdoret së bashku me çdo suplement tjetër të Vitabiotics.

Kujdes! Mos e merrni këtë suplement nëse përdorni medikamente anti koagulantë, vetëm nëse jua këshillon mjeku.

I përshtatshëm për vegjetarianë

Pa ngjyrues artificialë

Pa konservantë

Pa sheqer, kripë ose maja

Pa laktozë

Pa gluten

Nuk është e testuar në kafshë

3000 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

1 produkt tjetër në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.