• -5%
    Chicco - Gel Gengival Chicco - 1

Me Kamomil dhe Xylitol

Formula e veçantë është krijuar për të promovuar pastrimin dhe higjienën e mukozave. Përmban Xylitol, i njohur gjithashtu për veprimin e tij antibakterial në zgavrën me gojë. Falë pranisë së Kamomilit i jep lehtësim foshnjës gjatë periudhës delikate të dhëmbëzimit

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.