Toothpaste Strawberry flavour

Pasta  dhëmbëve Chicco me aromë luleshtrydhe pastron dhe mbron foshnjat dhe fëmijët mishrat e dhëmbëve të butë dhe dhëmbët për një higjenë të duhur orale

Nga 12 muaj e tutje të foshnjave dhe fëmijëve

Pa fluor dhe SLS

Formulë falas konservuese

Gjithashtu përmban kalcium të disponueshëm në bio për dhëmbë më të fortë

Përmban Xylitol për të parandaluar kariesin dhe kavitetet

Formulë gërryese shumë e ulët që nuk dëmton smaltin e dhëmbëve të qumështit të foshnjës

Aromë e duhur në formulën e duhur për përshtatje më të shpejtë me sythat e shijes së foshnjës

Përshtatja më e mirë nëse përdoret me furça dhëmbësh Chicco

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.